درباره ما

سلام

من محسن رشیدی مدیر وبسایت کدبلاگ هستم.

تخصص من در زمینه برنامه نویسی نرم افزار به زبان های c و c++ است. لیسانس کامپیوتر دارم و حدودا ۷ سالی است که به صورت حرفه ای برنامه نویسی را دنبال میکنم. ۲ سال بر روی سخت افزارهای مرتبط با صنایع هوایی و بیش از ۵ سال هم در حوزه نرم افزارهای دستگاه های پرداخت الکترونیک بانکی کدنویسی کردم.

علاقه من از همان ابتدا بیشتر بر روی زبان های Low Level بوده و از درگیر شدن با کدهای سطح پایین و سیستم های Embedded لذت میبرم. کدنویسی بر روی سیستم عامل لینوکس را بیشتر از سیستم عامل های دیگر دوست دارم و تا حدودی هم به این مقوله آشنایی دارم.

کارهای غیر رسمی متعددی هم انجام دادم (از جمله کدهایی که تاکنون در سایت قرار دادم) که بیشتر به دانشگاه و علاقه شخصی خودم برمیگردد. یک پیاده سازی کامل از الگوریتم های ژنتیک به زبان C، یک پیاده سازی از دو مرحله ابتدایی فرآیند کامپایل زبان سی (فرایند های اسکنر و پارسر)، نوشتن برنامه بازی Othello به صورت هوشمند و چند برنامه دیگر از جمله کارهایی بوده که به اونها علاقه بیشتری دارم.

هدفم از ایجاد کدبلاگ قرار دادن مطالب و کدهایی بوده که قبلا انجام دادم (تا گوشه کامپیوتر خاک نخورند 🙂 ) البته سعی میکنم کدهایی رو اینجا قرار بدم که حضور ذهن برای توضیح آنها رو داشته باشم تا جنبه آموزشی برای دوستان تازه کارتر از خودم داشته باشند وگرنه کپی پیست برنامه ها مقصود من نبوده.

در صورتی که مایل به ارسال پیام باشید ایمیل بنده در زیر این مطلب آمده است. برای همه دوستان عزیز آرزوی موفقیت دارم.

mohsenrsd@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سه =

Back To Top