خرداد
۲۵
۱۳۹۱

BlueTimer v1.4

سلام

بلافاصله بعد از نوشتن bluetimer نسخه ۱٫۳ امروز یه نسخه دیگه رو با یکی دو قابلیت بیشتر و یکی دو تا اصلاح نسبت به نسخه قبل نوشتم و آماده کردم. مهمترین ویژگی این نسخه اضافه شدن دستور disconnect به لیست دستورات زمانبندیه. همچنین چک باکسی برای اجرای خودکار نرم افزار به هنگام بالا اومدن سیستم در این نسخه اضافه کردم.

برنامه نویسی با سی شارپ دنیای خودش رو داره. میشه خیلی از کارهایی که در سیستم عامل های ویندوز مورد نیازه رو به سرعت با این زبان پیاده کرد. قابلیت های فوق العاده بالایی داره که کسایی که برنامه نویسی رو از پایه شروع به خوندن کردن متوجه توانایی های خیلی عظیم این زبان میشن.

البته واسه اینجور برنامه نویسا هضم بعضی کارهایی که این زبان خود به خود انجام میده زیاد طبیعی و خوشایند نیست. چیزی که من حس میکنم اینه که بیشتر کسانی که امروزه دارن در کشور ما با این زبان برنامه مینویسن کار اصلیشون بیشتر سرهم کردن کدها با استفاده از ابزارهای این زبانه نه برنامه نویسی. شما بیشترین تلاشی که انجام میدید صرف پیدا کردن بهترین دستورات برای کارهای مورد نیازتون میشه نه نوشتن برنامه.

در کشور ما چون قانون کپی رایت وجود نداره و کسی قیمت بالای ابزار ویژوال استادیو رو نمیده و کسی هم بابت نرم افزار های ارائه شده توسط شرکت ها لایسنس ویژوال استادیو رو نمیخواد هر کسی برای هر کاری از این ابزار استفاده میکنه. یه جوری همه به این ابزار معتاد شدن و اگر روزی برسه که قانون هم در کشور ما مثل جاهای دیگه دنیا رعایت بشه خدا میدونه چه به سر جماعت توسعه دهنده نرم افزار میاد.

بگذریم خیلی از بحث اصلی دور شدم. نسخه ۱٫۴ از نرم افزار تفریحی 🙂 کاردبردی bluetimer رو اینجا برای دانلود قرار میدم امیدوارم به دردتون بخوره. اگر نظری داشتید حتما برام اینجا بنویسید یا ایمیل بزنید.

دانلود BlueTimer v1.4

تصویری از اجرای برنامه:

//

//

توضیح:این پست از پستهای وبلاگ سابق اینجانب به آدرس mohsen-rsd.blogfa.com بوده است.

اشتراک گذاری این مطلب:

نوشته‌های مرتبط

درباره نویسنده

برنامه‌نویس ++‏C/C‏ - برنامه‌نویس سیستم‌های گرافیکی با استفاده از کتابخانه ‏OpenGL - برنامه‌نویس #‏C و ..‏فرستادن دیدگاه