خرداد
۲۱
۱۳۹۱

BlueTimer v1.1

من گاهی فایل های با حجم بالا از سایتهای مختلف دانلود میکنم. همون طور که میدونید اینترت متاسفانه در کشور ما بسیار گران و کنده و اگر از سرویس معمول خانگی برای کار با اینترنت استفاده کنید کافیه چند فایل حجیم دانلود کنید تا تمام پهنای باندتون مصرف بشه و روز از نو روزی از نو.

اینترنتی که من استفاده میکنم شبها از ساعت سه تا هفت صبح رایگانه و سرعت خوبی هم داره. برای اینکه بتونم از این پهنای باند استفاده کنم برنامه ای رو پیدا کردم که کامپیوترم رو شب ها روشن و صبحها خاموش کنه. این برنامه Auto Power on and Shot-down نام داره و انصافا برنامه ی بسیار جالبی هم هست. منتها نسخه اصلی اون پولیه و باید برای استفاده از اون باید از نسخه کرک شده استفاده میکردم.

این برنامه روی سیستم من داشت کار خودش رو میکرد تا اینکه کرک اون در ویندوز سون بدجوری از کار افتاد و با چند تا کرک دیگه هم کار نکرد. من هم دیگه علاقه و حوصله ای برای پیدا کردن کرک جدید نداشتم.

این بود که  چند وقت دانلود شبانه نداشتم تا اینکه سر فرصت خودم وقت کردم و برنامه کوچیکی رو برای این کار نوشتم و در این پست برای شما هم آدرس اون رو قرار میدم تا اگر مشکلی مشابه با مشکل من داشتید یا از برنامه کرک شده خوشتون نمیومد ازش استفاده کنید.

 

 

دانلود برنامه BlueTimer v1.1

 

//

//

توضیح:این پست از پستهای وبلاگ سابق اینجانب به آدرس mohsen-rsd.blogfa.com بوده است.

اشتراک گذاری این مطلب:

نوشته‌های مرتبط

درباره نویسنده

برنامه‌نویس ++‏C/C‏ - برنامه‌نویس سیستم‌های گرافیکی با استفاده از کتابخانه ‏OpenGL - برنامه‌نویس #‏C و ..‏فرستادن دیدگاه